İçerde 12.Bölüm izle 5 Aralık Pazartesi

Kategori: Bölümler - 1.668 viewsYorum Yazın
İçerde 12.Bölüm izle 5 Aralık Pazartesi

Her hafta bizleri ekranlara kilitlemeyi başaran fenomen dizi “İçerde” yine çok konuşulacak bir bölüm ile bizlerle olacak. Yusuf Müdür Sarp’ı yönlendirmek için kullandığı Umut kozu ters tepmiş ve artık Sarp ile olan bağını kaybetme noktasına gelmiştir. Yusuf’un eli kolu olan Sarp artık yola tek başına devam edecek gibi gözüküyor.

İçerde 12. Bölüm Özeti

İçerde yine heyecan dolu bir bölüm ile bizlerle olacak. Bu hafta yayınlanacak olan son bölümde bizleri neler bekliyor olacak. Herkes kendi derdi ile uğraşacak bu hafta , öyle ki Mert kendi geçmişinin peşine düşerken Sarp Celal’i bitirme işine devam eder. Yusuf ile Sarp arasında yaşanan gerilim sonrası yola tek başına devam etme kararı alan Sarp önemli bir bilgiye ulaşır ama bu bilgiyi Yusuf müdür ile paylaşıp paylaşmama arasında kalmıştır. Sarp atacağı adımları artık daha dikkatli atmak zorundadır çünkü girdiği yol tek başına alınabilecek bir yol değildir.

Mert ise geçmişinin peşine düşer ve bunun anahtarının Coşkun olduğunu bilir. Bir kez onu elinden kaçıran Mert bu sefer aynı hataya düşmemek için dikkatli olamak zorunda kalır. Tüm dikkatini Coşkun üstünde toplayan Mert ona destek sözü verdiği Eylem’i unutmuştur. Yaptığı haber yüzünden başı derde giren Eylem tehlike altındadır.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

İçerde 12.Bölüm izle 5 Aralık Pazartesi (1 Yorum)

Yorum Yaz

İçerde Dizisi izle site ekle site ekle Findeen.com
Kuşadası Escort