İçerde 14.Bölüm izle 19 Aralık Pazartesi

Kategori: Bölümler - 2.717 viewsYorum Yazın
İçerde 14.Bölüm izle 19 Aralık Pazartesi

İzleyicilerin merakla beklediği İçerde 14. Bölüm ile ekranlara geliyor. Pazartesi akşamlarını fenomen dizisi olmayı başaran ve hiç kimseyi yanına yanaştırmayan İçerde Dizisi yine çok heyecanlı bir bölüm ile bizlerle olacak. Celal ile Sarp yine mi karşı karşıya gelecek. Parton ortaya çıkacak mı? İçerde yeni bölümü ile Pazartesi günü Show Tv’de

İçerde 14.Bölüm Özeti; Sarp yapmış olduğu oyun ile kimseden yardım almadan Celal’in defterini düzmek ister ve oyuna başlar. Sarp’ın yapmış olduğu plan nasıl sonuçlanacak bilinmez ama plan bir yerde sekteye uğrayabilir. Yusuf’un istifa etmek istemesi ve gizli bir polisin olduğunu söylemesi ile Mert daha da isteklidir. Celal dosyayı Mert’e teslim etmesi ile Sarp açığa çıkabilir. Yusuf Müdür ile Sarp’ın artık bir ilişkisi olmadığına göre o dosyada Sarp’ın kimliği ortaya çıkacakmı?

Celal, Melek’in öz kızı olduğunu bilen tek kişinin patron denen adam olduğunu ve patronun da Coşkun’la bağlantısı olduğunu düşünüyordur. Mert, Celal’e Yusuf Müdür’ün istifa ettiğini söyler. Celal sebebini merak eder, Mert’e gelişmelerden haberdar olmak istediğini söyler. İstifa dilekçesini veren Yusuf, gizli polis Sarp’ın dosyasını Mert’e devretmek üzeredir. Celal ve adamları patronun izini sürmeye devam ediyorlardır. Füsun, Melek’e yaptıklarından dolayı teşekkür etmek için evine yemeğe davet eder. Sarp’ın patron Umut planı zannettiği kadar kolay sonuca ulaşamayacaktır. Bu tehlikeli oyunun bir bedeli olacaktır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

İçerde 14.Bölüm izle 19 Aralık Pazartesi (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. […] İçerde 14.Bölüm, İçerde Son Bölüm özeti ve Fragmanı izleİ  […]

İçerde Dizisi izle site ekle site ekle Findeen.com
Kuşadası Escort