İçerde 15.Bölüm 26 Aralık Pazartesi

Kategori: Bölümler - 4.318 viewsYorum Yazın
İçerde 15.Bölüm 26 Aralık Pazartesi

Her hafta olduğu gibi soluksuz bir bölüm bizleri bekliyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan son bölümde Yusuf Müdür ile sona gelmiştik ve onun akıbeti en çok merak edilen bir konu olarak karşımıza çıkacak. İçerde 15.Bölüm ile ekranlara geliyor. Yeni bölüm için artık zaman geldi.

İçerde 15. Bölüm Özeti; Yusuf Müdür’ün vurulması ve hastaneye kaldırılması bazı dengeleri de değiştirmiştir. Öyle ki onun hastaneye gitmesi ve kim tarafından getirildiği büyük bir soru işaretidir. Tüm şube bu olayı soruşturmak ister ve bunların başında gelen kişi ise Mert’dir. Mert onun hastane yolculuğunu araştırmak ister ve kim tarafından getirildiğini sorgular. Olaylar gizli olduğu için Sarp yapılan saldırı ve delillerin ortadan kaldırılması gerektiğini bilmektedir ve artık bunun için çalışmalar yapar.

Alyanak verdiği bilgiler sonucu kendini kurtardığını düşünür ama hiçte evdeki hesap çarşıya uymaz. Alyanak artık Davut ve Minik’in elindedir. Alyanak artık yolun sonunun geldiğini düşünebilir ve bu olayın arkasından ne çıkacak merak eder. Davut ve Minik neden böyle bir şey yapmıştır, olayın arkasında Celal mi var yoksa kendi insiyatifi ile hareket mi ettiler. İçerde nefesleri kesecek bir bölüm ile bizlerle olacak.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
İçerde Dizisi izle site ekle site ekle Findeen.com
Kuşadası Escort