İçerde 16.Bölüm izle

Kategori: Bölümler - 2.174 viewsYorum Yazın
İçerde 16.Bölüm izle

Geçtiğimiz günlerde “İçerde” ekibi çekim esnasında bir dizi zorluklarla karşılaşmıştı ama yine bu hafta dizinin 16.Bölümü ile ekranlara geleceğini tahmin ediyoruz. Bu hafta yayınlanacak olan İçerde’de neler yaşanacak?

İçerde 16.Bölüm Özeti; davut ile Sarp karşılaşmasında neler yaşanacak. Araya giren Melek ikisinin de ortak zaafı olduğu için bu kavga son bulacaktır ama ikilinin bir birine olan nefreti asla azalmayacak. Davut kendisine verilen emir üzerine oraya gitmesine rağmen onu alamadan eli boş geri dönecektir ve bunun sonucunda Davut, Celal’e bir şeyler vermek zorunda kalacak.

Diğer yanda ortada olan video görüntüleri ve ve bu görüntüler hem Sarp için hemde Celal için çok sıkıntı yaratacak gibi gözüküyor. İşin içinde olan Mert seçim aşamasında ya ailesi yada ailesi gördüğü Celal arasında sıkışıp kalmıştır. Mert’in vereceği karar belkide dizide yer alan tüm karakterleri etkileyecek.

Diğer yandan Sarp ile Melek arasında yaşanan yakınlaşma Celal’in kulağına gider. Öz kızı olan Melek’in kendinden habersiz Sarp ile olan bu ilişkisi Celal’i öfkelendirmiştir. Sarp’ın gerçek kimliğini bildiği için kızının onun ile olmasına asla müsaade etmeyeceği gibi Sarp’ın tüm ailesi de tehlike altındadır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
İçerde Dizisi izle site ekle site ekle Findeen.com
Kuşadası Escort