İçerde 2.Bölüm 26 Eylül Pazartesi

Kategori: Bölümler - 586 viewsYorum Yazın
İçerde 2.Bölüm 26 Eylül Pazartesi

İlk bölüm ile tadı damağımızda kalan İçerde 2.Bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Pazartesi akşamlarının yeni fenomeni olma yolunda hızla ilerleyen “İçerde” yine çok konuşulacak bir bölüm ile bizlerle olacak.

 

İçerde 2.Bölüm Özeti ; İçerde 1.Bölüm ile ekranlara geldi ve harika bir yapım olduğunu bir kez daha bizlere ispat etmiş oldu. Yayınlandığı gün olan Pazartesi günü tüm reyting listelerinde 2. sıradan giriş yapan dizimiz inanıyoruz ki 2.Bölüm ile yükselişini sürdürecektir. Peki İçerde izle de bu hafta bizleri neler bekliyor ?

Öldü zannettiği kardeşinin yaşadığına dair bir ipucu yakalayan Sarp kontrolünü kaybeder. Yusuf müdürle kurdukları plandan vazgeçme noktasına gelmiştir. Ya köstebek olarak kardeşinin izini sürüp onu bulmaya çalışacaktır ya da öfkesine mağlup olup kardeşini kaçıran Kebapçı Celal’le yüzleşecektir. Öte yandan Mert, annesi olduğunu bilmediği Füsun’la ve Eylem’le giderek tehlikeli bir şekilde yakınlaşmaya başlar. Polisin içindeki Mert’le, mafyanın içindeki Sarp’ın sırları giderek açığa çıkma noktasına gelir.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
İçerde Dizisi izle site ekle site ekle Findeen.com
Kuşadası Escort