İçerde 23.Bölüm 27 Şubat

Kategori: Bölümler - 1.506 viewsYorum Yazın
İçerde 23.Bölüm 27 Şubat

Bu hafta 23.Bölüm ile ekranlara gelecek olan dizimiz “İçerde” heyecan dolu anları ekranlara taşıyacak. Mert bu kez namlunun ucunda ve açığa çıkmaya ramak kaldı. Yusuf Müdür bu bilgiyi Sarp ile paylaşır. İçerde yeni bölüm heyecanı Pazartesi 20’de Show Tv’de.

 

İçerde 23.Bölüm; Sarp ve Yusuf kumarhane baskınına gelen polislerden birinin Celal’in adamı olduğuna emindir. O polis her kimse onu bulmak zorundadırlar. Diğer taraftan Celal’in iş yapmayı planladığı Handan’la da yakın ilişkide olmaları gerekiyordur. Böylece hem Celal hem de Handan için yolun sonu yaklaşacaktır. Yusuf Organize’deki herkesin tek tek ifadesini alır. Böylece şüpheler tek bir isimde yoğunlaşır.

Eylem, Mert’in Celal’i yakalamak için muhbiri olduğu yalanına çoktan inanmıştır. Şimdi tek endişesi Celal yüzünden Sarp’ın başının belaya girmesidir. Bu konuda Mert’ten yardım ister. Melek mütevazi bir avukatlık ofisi açar. Artık Celal Duman için çalışmayacaktır. Melek’in ilk müşterisi sürpriz bir isim olacaktır. Temiz bir hayata başlaması zannettiği kadar kolay olmayacaktır.

1.Kısım

2.Kısım

3.Kısım


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
İçerde Dizisi izle site ekle site ekle Findeen.com
Kuşadası Escort