İçerde 32.Bölüm 1 Mayıs Pazartesi

Kategori: Bölümler - 488 viewsYorum Yazın
İçerde 32.Bölüm 1 Mayıs Pazartesi

Heyecan fırtınası devam ediyor. İçerde’de Sarp ve Mert’in kardeş olmasından sonra nasıl bir hikaye bizleri bekliyor olacak. Nefes kesecek yeni bölümü ile “İçerde” Pazartesi günü Show Tv’de

 

İçerde 32.Bölümde Celal, kızını, Melek’ini elinden alan Kudret’i hemen öldürmek yerine ona acı çektirmeye kararlıdır. Ancak işler istediği gibi gitmez ve Yusuf Müdür ile ekibi karşılarına çıkar. İki ezeli düşmanı ve aynı zamanda da iki suçluyu bir arada yakalayan Yusuf Müdür, Kudret’i tutuklar. Celal, Kudret’le arasındaki husumeti sona erdirmek için tehlikeli bir yola başvuracaktır. Bugüne kadar polis olarak bilindiği için Celal’in tüm adamlarının gözünde düşman olan Mert, artık Celal’in dışında hükmü geçecek tek kişidir. Mert’le çalışmak zorunda olan Sarp’ı oldukça zorlu günler bekliyordur.

Artık kendini ele vermemesi gereken tek kişi Sarp’tır. Sevdiği kadının kaybının ardından yasını bile tutamayan Sarp’ın içinde, hiç beklemediği bir anda kardeşi Umut’a ulaşmak için bir umut ışığı doğmuştur. Melek, ardında Umut’la ilgili bir kaset bırakmıştır. Ancak Sarp’ın hayata tutunma sebebi olan bu kasetten tek haberdar olan Sarp değildir.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
İçerde Dizisi izle site ekle site ekle Findeen.com
Kuşadası Escort