İçerde Dizisi Konusu

Kategori: Konusu - 545 viewsYorum Yazın
İçerde Dizisi Konusu

Ay Yapım’ın yeni sezon için hazırladığı dizilerden birisi olan “İçerde” yakında ekranlarda olacak. Çağatay Ulusoy fanları dizinin başlamasını dört gözle bekliyor. Bu dizide Çağatay Ulusoy polis rolü ile karşımıza çıkacak. Medcezir adlı dizde rol aldığı karakterden çok farklı bir karakter ile karşımıza çıkacak olan Çağatay bakalım nasıl bir performans sergileyecek?

İçerde Dizisi Konusu

İçerde Dizisi bir polisiye olarak karşımıza çıkacak. Dizide Polis akademisinde okuyan “Sarp” adında bir polise hayat verecek olan Çağatay Ulusoy zor bir adamı canlandıracak. Bu rol için tabiri caizse tam bir sert adam rolüne giren oyuncu görenleri çok şaşırtacak. Oyuncu bu dizi için dövüş sporları ve silah kullanma dersleri aldı. Rolüne tam anlamı ile hazır olmak için gereken tüm detayları gözden kaçırmayan oyuncu dizinin hakkını vermek istiyor elbette.

Dizinin senaryosunu Erta Kurtulan ve Toprak Karaoğlu üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Ezel Dizisi ile adından söz ettiren Uluç Bayraktar oturuyor. Dizinin tam içeriği zaman içerisinde sizlere detaylı bir şekilde verilecektir. Ayrıca dizide Aras Bulut İynemli , sarp karakterinin kardeşi rolü ile karşımıza çıkacak.

İçerde; Polis Akademisi’nden mezun olmakta olan Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert’in (Aras Bulut İynemli) çarpıcı hayat hikayelerini konu alıyor.

İçerde’de Polis Akademisi’nde okuyan Sarp ve Mert kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf’a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp’ın en yakın düşmanı ise Akademi’nin diğer göz bebeği Mert olacaktır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

İçerde Dizisi Konusu (5 Yorum)

Yorum Yaz

 1. oefaqodaji dedi ki:
 2. aimetwecikem dedi ki:

  aaa

  • Eagle dedi ki:

   I highly recommend a hand set bowling alley. There is one in Chicago, Southport Lanes and Bisl.ardliA five dollar bill tucked into one of the finger holes will do wonders for your game.

 3. Marilee dedi ki:

  I have problem with flash and google chrome on stable, beta and dev version. Sometimes when I try reload page flash is not loading. Example I have this problem on goooel.cgm/ig -page relaoding but gadgets don’t show anymore.

İçerde Dizisi izle site ekle site ekle Findeen.com
Kuşadası Escort