İçerde Karakterleri Kim Hangi Rolde

Kategori: Oyuncular - 455 viewsYorum Yazın
İçerde Karakterleri Kim Hangi Rolde

19 Eylül akşamı ekranlara ilk kez gelecek olan “İçerde” kadrosu da yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Çekimler sonrası İçerde kim hangi rolde belli oldu…

 

Çağatay Ulusoy’un yeni dizisi Show Tv ekranlarında başlıyor. İçerde 1.Bölüm ile fırtına gibi bir giriş yapacak. Pazartesi akşamları ekrana gelecek dizi bu gün içerde izle bulunan bir çok alışkanlığı da bitirecek. hayranları dizinin başlamasını merakla bekliyor. Dizide bir polis olarak karşımıza çıkacak olan oyuncu bir aşk dizisi ile değil yaptığı kavga sahneleri ile anılacak gibi gözüküyor. Dizi için özel çalışmalar yapan oyuncu diziye tam anlamı ile hazır olduğunu gösterdi. Bundan böyle Sarp ismi ile anılacak oyuncu polis içerisinde ki yozlaşmayı engellemeye çalışacak. Bu işi yaparken kendisine rakip ve takoz olacak kişi ise onun çok önceleri öldü sandığı kardeşi olacak. İkisi bir birini bulabilecek mi? Kardeş olduklarını öğrenebilecekler mi?

 

Annesi’nin her zaman söylediği gibi kardeşi gerçekten içerde mi olacak ?

 

icerde-sarp

içerde Sarp
Sarp – Çağatay Ulusoy

Polis akademisinde okuyan son sınıf öğrencisidir. Kardeşi de aynı akademide okuyor ama bir birlerinden haberleri yok. Yusuf’a mezuniyet haftası çektiği silah ile dikkatleri üstüne çeker. Yaptığı bu hareket hayatında büyük bir kırılmaya neden olacaktır.

icerde-mert

İçerde Mert
Mert – Aras Bulut İynemli

Haberi olmadığı kardeşi Sarp ile aynı akademide okuyor. Haberleri yok ama kanları bir olduğu için bir birlerinin hırsına sahipler. Her zaman olduğu gibi yine rakip olacaklar…

icerde-mafya-celal

İçerde Celal
Celal – Çetin Tekindor

Dizinin kötü adamı . Bir mafya babası olan Celal geçmişi kötü işlerle doludur. Polis ile olan bağı nedeni ile her işini rahat rahat yapar ve yakalanmaz. Mert ve Sarp’ın en büyük düşmanlarından birisi olacaktır Celal.

 

icerde-yusuf

Yusuf – Mustafa Uğurlu

Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf’u canlandıracak. Yozlaşmış polislerin başında Yusuf gelir. Yaptığı icraatlar ile her zaman emrinde olan polisleri kötü emelleri için kullanır. Sarp ile olan kötü ilişkileri nedeni ile Sarp’ın mezun olmasına 1 hafta kala akademiden kovar.

icerde-gazeteci-eylem

İçerde Eylem
Eylem – Damla Colbay

Eylem gözü kara bir gazetecidir ve polisin içinde olduğu kötü ve yozlaşmışlıkları bilen bir isimdir. Bunun üstüne gitmek ister ve bununla ilgili araştırmalar yapar. Her zaman olduğu gibi önüne engeller çıkacaktır ve bu engelleri aşmaya çalışır.

 

icerde-melek

İçerde Melek
Melek – Bensu Soral

Melek , avukattır ve aynı zamanda Celal’in manevi kızıdır.

icerde-fusun

Füsun
Füsun – Nihal Koldaş

Sarp ve Mert’in annesidir. Her zaman oğlunun yaşadığına inanır . Sezgileri kuvvetlidir ve oğluna bağlıdır. Mert ile tanıştığı zaman onun içinde bir şeyler hisseder.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
İçerde Dizisi izle site ekle site ekle Findeen.com
Kuşadası Escort