İçerde Oyuncusu Bensu Soral Röportajı

Kategori: Haberler - 296 viewsYorum Yazın
İçerde Oyuncusu Bensu Soral Röportajı

Yeni dönemin en iddialı dizilerinden birisi olan “İçerde” dizisinin güzel ve genç oyuncusu Bensu Soral ile sohbet yazısı konumuzda sizlere sunuldu.

HT Magazin için verilen bu sunumda Bensu Soral “İçerde” dizinin yapısı ve neler beklediği ile ilgili çarpıcı yorumlarda bulundu. Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemi ile çalışırken çekimlerin bir hayli eğlenceli geçtiğini söyleyen oyuncunun söylemlerini konumuzda bulabilirsiniz.

Bensu Soral ile İçerde Röportajı

İçerde Dizisi ile ekranlarda olacak olan Bensu Soral dizide genç bir avukat rolü ile karşımıza çıkacak. İçerde’de “Avukat Melek” karakterine hayat verecek olan oyuncu bu rolü için bir hayli heyecanlı. Dizinin içerisinde aksiyon , aşk ve macera hepsinin olduğunu belirten oyuncu bir hayli mutlu.

İçerde Oyuncusu Bensu Soral ile Avukat Melek ve İçerde dizisine dair her şey…

‘İçerde’ dizisi yarın başlıyor. Seyirciyi neler bekliyor? Aksiyon dolu, içinde romantizm ve dram da olan, duygusal anlamda çok zengin bir dizi bekliyor. Her yaştan kesime hitap edeceğini düşünüyorum. Ben de herkes gibi büyük bir heyecanla bekliyorum. Dizinin konusu nedir? Benim canlandıracağım karakter açısından bakıldığında ‘İçerde’, mafya ile polis teşkilatı arasında geçen heyecanlı bir hikâyeye sahip. Ben avukat Melek’i canlandırıyorum. Sokak çocuğuyken bir mafya babası tarafından sokaktan kurtarılıyor ve onun manevi kızı oluyor. Çok iyi yetiştiriliyor, iyi bir eğitim alıyor. Mafyanın içinde büyüdüğü için de bu işlere çok hâkim bir avukat oluyor. Akıllı ve zeki bir kız. Daha sonra hayatına Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı Sarp giriyor. Daha önce hiç yaşamadığı duyguları Sarp’ı gördükten sonra yaşamaya başlıyor.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
İçerde Dizisi izle site ekle site ekle Findeen.com
Kuşadası Escort