İçerde Oyuncusu Damla Colbay

Kategori: Oyuncular - 173 viewsYorum Yazın
İçerde Oyuncusu Damla Colbay

Yayınlanacağı zaman merakla beklenen bir dizi olan “İçerde” oyuncu kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor. Bu isimlere genç oyuncu Damla Colbay’da katıldı. Başarısız geçen Hayat Mucizelere Gebe adlı dizi ile adından söz ettiren oyuncu şimdi ise dev kadro ile yola çıkacak. Kendisine İçerde Oyuncu Kadrosu içinde yer bulan oyuncu bu şansı iyi değerlendirmek istiyor.

İçerde Oyuncusu Damla Colbay

Eylül ayı ile birlikte ekranlara gelmesi beklenen İçerde Dizisi için çalışmalar tüm hızı ile devam ederken bir yandan da oyuncu kadrosuna yeni isimler katılıyor. Bu isimlerden birisi olan Damla Colbay dizinin kadrosuna katıldı. Ay Yapım imzalı dizi için çalışmalara katılacak oyuncu bu devam yapım içerisinde kendisine yer buldu.

İçerde dizisinde “Eylül” karakterine hayat verecek olan oyuncu gayet başarılı bir karaktere hayat verecek. Başrol kadın oyuncusu olmasa da sürekli dizinin içinde olacak bir karaktere hayat verecek olan genç oyuncu bunun üstesinden gelecektir. Henüz yeni bir diziden çıkmış olması onun için avantaj olacak ve objektiflere pek yabancı olmayacak.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
İçerde Dizisi izle site ekle site ekle Findeen.com
Kuşadası Escort